

2 437 ₴
Опис:
Колода для ножів Arcos виготовлена з термостійкого каучуку та містить знімний наповнювач. Завдяки сучасному та стильному дизайну доповнить інтер'єр домашніх і професійних кухонь. Підходить для зберігання ножів завдовжки леза до 20 см.
Підставка для зберігання запобігає зносу ножів і корозії.
Характеристики:
| матеріал | термопластиковий каучук |
| форма | фігурна |
| тип | підставки для ножів |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 16 см |
| ширина | 6.5 см |
| висота | 22 см |
| вага | 1.16 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Підставка для ножів |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |