
525 ₴
Опис:
Решітка для гриля — найголовніший атрибут для пікніка на природі та дачі. Ну який же може бути відпочинок без багаття та смаженої риби або м'яса. Решітка досить габаритна, тому ніхто не залишиться голодним, на неї помістяться всі шматочки для приготування. Матеріал міцний і стійкий до перепадів температур. Важливий інструмент для літнього відпочинку, який просто зобов'язаний очікувати Вас на полиці перед виїздом на природу.
Характеристики:
| матеріал | нержавіюча сталь (18/10) |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 52.5 см |
| ширина | 32.5 см |
| висота | см |
| вага | 0.9 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина робочої поверхні | 525 мм |
| Ширина робочої поверхні | 325 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Решітка для гриля |