
437 ₴
Опис:
Зручна картоплем'ялка FoREST виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, полірування дзеркальне. Прес максимально гігієнічний, не вбирає запахи, не змінює смак і аромат їжі, легко миється. Ручка з петлею для зачіпляння.
Характеристики:
| матеріал | нержавіюча сталь (18/10) |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| форма | фігурна |
| тип | кухонні інструменти |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 8 см |
| довжина | 34 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 340 мм |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип | Картоплемялка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
| Стан | Нове |