
475 ₴
Опис:
Здоров'я, надійність і краса — ось основні фактори при виборі посуду і кожної господині. Компанія Fissman створила нову серію посуду Greif з антипригарним керамічним покриттям BioEcoLon, створене з додаванням силікону на водній основі. Це екологічно чисте покриття, абсолютно нешкідливий для здоров'я людини, воно витримує більш високі теплові навантаження і стійка до перепаду температур. Зручна, яскрава і надійна в застосуванні посуд серії Greif дозволить Вам насолодитися процесом приготування їжі.
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | алюміній (AL) |
| серія | "Greif" |
| форма | кругла |
| антипригарне покриття | кераміка |
| матеріал ручки | бакеліт |
| діаметр внутрішній | 20 см |
| діаметр дна | 17 см |
| висота | 2 см |
| довжина ручки | 17 см |
| довжина з ручкою | 37 см |
| вага | 0.428 кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина посуду | 37 см |
| Ширина посуду | 20 см |
| Висота стінок | 2 см |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | Fissman |
| Форма | Кругла |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.428 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |