

1 672 ₴
Опис:
Ківш Assorty виготовлений з литого алюмінію з антипригарним керамічним покриттям BioEcoCeramica, яке не містить у своєму складі PFOA та інших шкідливих речовин. Завдяки чудовим антипригарним властивостям, ківш ідеально підходить для приготування каш і кип'ятіння молока. Зручна ручка не нагрівається під час приготування їжі. Ретельно підігнана кришка надійно зберігає тепло. Даруйте собі відчуття комфорту разом із серією посуду Assorty від FISSMAN.
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | алюміній (AL) |
| серія | "Assorty" |
| форма | кругла |
| антипригарне покриття | керамічне |
| кришка | загартоване скло/бакеліт |
| матеріал ручки | бакеліт |
| діаметр внутрішній | 18 см |
| діаметр дна | 15 см |
| висота стінок | 8 см |
| висота | 10.5 см |
| довжина ручки | 17 см |
| довжина з ручкою | 35 см |
| обсяг | 1.8 л |
| вага | 1.517 кг |
| колір | блакитний |
Виробник:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Діаметр | 18 см |
| Кришка | скло |
| Матеріал посуду | Алюміній |
| Об`єм | 1.8 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Ківш кухонний |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип дна | Багатошарове |