
105 ₴
Опис:
З ножем для сиру від компанії Fissman Ви легко і швидко нарежете красиві і акуратні скибочки сиру. Корпус ножа виконаний з нетоксичного екологічно чистого пластику. Струни виготовлені з міцної нержавіючої сталі і прослужать Вам довгі роки. Ніж має дві сторони для нарізки: на товсті шматочки і тонкі. Соковиті, модні кольори ножів стануть яскравим яксессуаром на Вашій кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | пласитк |
| тип | для сиру |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 12 см |
| довжина ручки | 11 см |
| ширина | 2.5 см |
| вага | 0.034 кг |
| колір | блакитний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж для м'якого сиру |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Довжина леза | 12 |
| Довжина ножа | 23 |