

174 ₴
Опис:
Ніж для фігурного нарізування двосторонній 3,4/2,4 см виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, простий у використанні та легко миється. З його допомогою ви легко впораєтеся з фігурним нарізуванням овочів і фруктів. Творіть свої кулінарні шедеври разом з аксесуарами.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | нож для декорування |
| довжина ножа | 19 см |
| довжина леза | см |
| ширина | 3.4 см |
| товщина | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.08 кг |
| колір | фіолетовий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж-декоратор |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 19 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 80 г |