
300 ₴
Опис:
Силіконова вставка для приготування на пару виготовлена з 100% силікону, який не виділяє ніяких шкідливих речовин, не вступає в хімічні реакції з продуктами. Також силікон не вбирає запахи, легко миється, не б'ється і не дряпається. Варка на пару є самим здоровим способом приготування їжі, так як під дією високої температури при мінімальному використанні жирів зберігаються багато вітаміни і поживні речовини. Перевернувши, вставку-пароварку можна використовувати як екран для захисту від бризок. Неповторний дизайн і унікальна функціональність не залишать Вас байдужими.
Характеристики:
| матеріал | силікон |
| матеріал ручки | силікон |
| форма | кругла |
| тип | вставки для приготування на пару |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 21 см |
| висота | 4.5 см |
| довжина ручки | 4 см |
| довжина з ручкою | 29 см |
| вага | 0.148 кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 210 |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Стан | Нове |
| Тип | Вставка-пароварка |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Силікон |