
192 ₴
Опис:
Кружка-сито для борошна. Механічне сито виготовляється у вигляді глибокої чашки пластику, яка складається з корпусу з ситовим дном, двосекційної ручки, всередині якої знаходиться пружина з нержавіючої сталі. Достатньо насипати в нього борошно і кілька разів натиснути на ручку. На стінках є мірна шкала. Кружка забезпечена механізмом для легкого і швидкого просіювання борошна. Вона поєднує в собі стильний дизайн і виняткову функціональність.
Характерики:
| матеріал | пластик |
| матеріал ручки | пластик |
| форма | кругла |
| тип | кружка-сито |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 10 см |
| висота | 16 см |
| вага | 0,12 кг |
| колір | синій |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Висота | 160 мм |
| Тип | Кружка-сито |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 |
| Стан | Нове |
| Ручка | Одна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |