



1 159 ₴
Опис:
Ніж японський Санток 180 мм серії "Niza"Arcos— універсальний ніж для кухні, альтернатива шеф-ножа. Завдяки повітряним капсулам уздовж леза продукти не прилипають до поверхні ножа. Японським ножем Сантоку різати легше та швидше.
Ніж Сантоку примітний тим, що об'єднав у собі західну та японську культури. «Сантоку» у перекладі — «три гарні речі», що говорить про придатність ножа добре рубати, кришити та нарізати дрібними скибочками або кубиками як м'ясо, так і овочі. Підходить для підготовки м'ясного та рибного фаршу під час створення соковитих рубаних котлетів, для тонкого нарізування слайсів м'яса, риби та овочів тощо.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Niza" |
| тип | нож сантоку |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 31.4 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13,4 см |
| твердість за шкалою Роквелла (HRC) | 56 |
| вага | 0.12 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Японський кухарський ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 31.4 |