



799 ₴
Опис:
Хлібний ніж серії Niza 200 мм — це інструмент, який використовується для розрізання кірки хліба без зусиль і зусиль. Це ніж, який полегшує завдання як на домашній, так і на професійній кухні. Кожен виріб Arcos зроблено досвідченими руками, і ви маєте понад 1000 моделей ножів, які були розроблені з 1734 року.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Niza" |
| тип | ніж для хліба |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 33 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13 см |
| вага | 0.13 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ніж для хліба |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 20 |
| Довжина ножа | 33 |