
364 ₴
Опис:
Ця чорна овочечистка завдовжки 60 мм має малу вагу, малу вагу та зручність у користуванні, що робить її дуже ефективною для нарізування, очищення й очищення фруктів, клубнів і овочів. Крім того, він має високу міцність і довговічність завдяки якості власних матеріалів Arcos.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| тип | ніж для чищення овочів і фруктів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 15.5 см |
| довжина леза | 6 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9.5 см |
| вага | 0.02 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Довжина леза | 6 см |
| Довжина ножа | 15.5 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Овочевий ніж |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |