



261 ₴
Опис:
Цей 80-міліметровий ніж для очищення овочів, розроблений досвідченими руками, має лезо з неіржавкої сталі NITRUM®, яке надає йому високу міцність і довговічність, гарантуючи чудовий зріз. Крім того, його можна легко заточувати. Він також має чорну ручку, виготовлену методом прямого вприскування поліпропілену. Завдяки цьому він легкий і приємний на дотик.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 8 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.02 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 8 |
| Довжина ножа | 20 |