



261 ₴
Опис:
Чорний ніж для очищення овочів серії Arcos Nova діаметром 85 мм був виготовлений умілими руками майстрів, які зберігають традиції, не відмовляючись від авангарду. З цим наконечником чистити й нарізати фрукти й овочі дуже просто. Вам просто потрібно тримати його гострим і дотримуватися цих порад із використання, щоб насолоджуватися аксесуаром преміумкласу на вашій кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 8.5 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11.5 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 8.5 |
| Довжина ножа | 20 |