



286 ₴
Опис:
Ніж для очищення овочів із перламутровим лезом, призначений переважно для очищення, нарізання та чищення фруктів і овочів. Ми пропонуємо вам посібник користувача, щоб ви могли отримати максимальну віддачу від нього. Ця модель виготовлена досвідченими руками з використанням високоякісних матеріалів і найпередовіших технологій, що гарантують гарний зріз і довговічну крайку.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 10 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Зелений |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 10 |
| Довжина ножа | 20 |