



286 ₴
Опис:
З цим елегантним ножем ви зможете виконувати безліч завдань на кухні, оскільки це універсальний, зручний і простий у використанні інструмент. Він призначений для очищення й різання фруктів і клубнів. Крім того, ви можете використовувати його як столовий ніж. Він містить перлове лезо з великою різальною здатністю і твердістю завдяки неіржавкій сталі NITRUM®, з якої він виготовлений. Він містить ергономічну ручку з поліпропілену, міцного матеріалу, що забезпечує легкість. Його можна легко мити в посудомийній машині відразу після використання. Виготовлено професіоналами в Іспанії. Наш бренд з Альбасетету має понад 300-річну історію.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 10 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 10 |
| Довжина ножа | 20 |