
1 122 ₴
Опис:
Кухонні ножиці Prochef серії Black Color виготовлені з використанням ноу-хау Arcos. Це універсальний інструмент, корисний як на кухні, так і в повсякденному житті вдома або в офісі. Перевірте його універсальність!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Prochef" |
| тип | кухонні ножиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножиць | см |
| довжина леза | 21 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.17 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 170 г |
| Довжина леза | 210 см |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |
| Кількість лез | Два |