




1 159 ₴
Опис:
Arcos представляє обвалювальний ніж серії 2900 з неіржавкої сталі з технологією NITRUM® і синьою поліпропіленовою ручкою. Обидві характеристики визначають його як міцний і довговічний продукт для вашої кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "2900" |
| тип | ніж обвалювальний |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 27.8 см |
| довжина леза | 14 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13.8 см |
| вага | 0.11 кг |
| колір | синій |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Довжина леза | 14 см |
| Довжина ножа | 27.8 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Синій |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Заточка леза | Двостороння |