




1 313 ₴
Опис:
Серед посуду, за допомогою якого можна приготувати улюблені страви, є кухарський ніж серії 2900, виготовлений досвідченими руками, що розбираються в столовому приборах. Він дає змогу зручно та точно нарізати овочі та інші продукти завдяки білій ручці з пластику та лезу з неіржавкої сталі високої твердості та продуктивності. Ви виділятиметеся своїми стравами, незалежно від того, чи є ви професійним кухарем, чи аматором, оскільки він адаптується до найвимогливіших користувачів.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "2900" |
| тип | ніж кухарський |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | 33.2 см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13,2 см |
| вага | 0.22 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Ніж кухарський |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 20 |
| Довжина ножа | 33.2 |