
3 479 ₴
Опис:
Вам сподобаються ці ножиці для курки серії Ecopro Arcos, тому що в них є все необхідне для оброблення курки, курки, індички та інших птахів. Ви зробите це з великою швидкістю й точністю. Вони покликані полегшити завдання як удома, так і на професійній кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | неіржавка сталь |
| серія | "Ecopro" |
| тип | ножиці для птиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножиць | 25 см |
| довжина леза | см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.4 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Вага | 400 |
| Кількість лез | Два |
| Загальна довжина | 250 мм |