
590 ₴
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь NITRUM® |
| матеріал ручки | пластик |
| призначення | ножиці кухонні |
| комплект | 1 шт |
| довжина леза | 19.5 см |
| вага | 0.154 кг |
| колір рукояті | чорний |
Ножиці кухонні корисні в тих випадках, коли робота ножем не зручна або може бути небезпечна. Ножиці Агсоѕ легко розріжуть трави і спеції, сухі макарони або листкове тісто, обрізають непотрібні частини овочів і фруктів, полегшать оброблення риби та птиці. Без цього інвентарю не обійтися при розпакуванні продуктів, приготування випічки (нарізка сухофруктів), сухарів і грінок і т. д. Ріжуча частина зроблена з нержавіючої сталі, з гострою заточкою, легко чиститься. Рукоять виготовлена з пластику, міцна і надійна.
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина леза | 19.5 мм |
| Вага | 150 г |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |