
164 ₴
Опис:
Овочевий ніж з нержавіючої сталі в пластиковому чохлі. Ви отримуєте надійного і вірного помічника для роботи на кухні на довгі роки. Ніж має зручний чохол, тому його можна взяти з собою на роботу, на природу, в дорогу. Яскраві соковиті кольори принесуть вам радісний настрій.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь,пластик |
| марка стали | Х30Сг13 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | овочевий |
| довжина ножа | 20.5 см |
| довжина леза | 10 см |
| довжина ручки | 10.5 см |
| вага | 0.055 кг |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Овочевий ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 10 см |
| Довжина ножа | 20.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Вага | 60 г |
| Чохол | Є |
| Колір | Бузковий |