
195 ₴
Опис:
Універсальні кухонні ножиці жовтого кольору підходять для оброблення птиці і риби. Зручні ручки з силіконовими вставками не будуть ковзати у Ваших руках, що забезпечить вашу безпеку при роботі на кухні. Стильний і сучасний дизайн від компанії FISSMAN принесе радість у Ваш будинок.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | Х30Сг13 |
| матеріал ручки | пластик,силікон |
| тип | кухонні ножиці |
| довжина ножиць | 23 см |
| довжина леза | 9 см |
| довжина ручки | 14 см |
| вага | 0.14 кг |
| колір | жовтий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 140 г |
| Довжина леза | 90 мм |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Жовтий |