




3 512 ₴
Опис:
Кухонний кухарський ніж Arcos Manhattan або Шеф-ніж із широким лезом — улюблений ніж як початківців, так і професійних кухарів. Універсальний у використанні, може застосовуватися для чищення, шаткування, нарізання та інших робіт. Справжня робоча конячка серед ножів.
Характеристики:
| матеріал леза | нержав сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Manhattan" |
| тип | ніж кухарський |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 35.3 см |
| довжина леза | 21 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.3 см |
| вага | 0.34 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліоксиметилен |
| Довжина леза | 21 см |
| Довжина ножа | 35.3 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Вага | 340 г |