




4 429 ₴
Опис:
Під час виготовлення кухарського ножа із серії Arcos Manhattan використовувалася технологія «Silk Edge». Він складається з двостороннього симетричного заточування, що забезпечує довготривалу різальну здатність. Він призначений для нарізання великих шматків м'яса, риби або фруктів. Він має високу якість матеріалів і опір.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Manhattan" |
| тип | ніж кухарський |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 39.3 см |
| довжина леза | 25 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.3 см |
| вага | 0.38 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Ніж кухарський |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 25 |
| Довжина ножа | 39.3 |