




2 717 ₴
Опис:
Завдяки характеристикам леза, краї та кривини цей ніж Manhattan дуже функціональний. Він також дуже безпечний, оскільки на його лезі немає збірних деталей, а його сталеві заклепки є шпунтовими. Він міцний, гігієнічний, ріже чисто та точно. Його середній захисний валик захищає руку, коли він у руках, і його приємно тримати в руці. Він стійкий до хімічних речовин і високих температур. Завдяки чудовій якості, цей ніж буде дуже корисний упродовж тривалого часу. Однак дуже важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо використання.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Manhattan" |
| тип | ніж обвалювальний |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 28.2 см |
| довжина леза | 16 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12,2 см |
| вага | 0.21 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 16 |
| Довжина ножа | 28.2 |