



261 ₴
Опис:
Цей очисник марки Arcos пропонує ефективний користувацький досвід і забезпечує швидкий і точний зріз. Лезо 80 мм: виготовлене з неіржавкої сталі, наповненої азотом, що робить його дуже міцним. Ручка з поліпропілену: цей матеріал робить її стійкою до падінь і тепла, що виділяється на кухні. Крім того, він забезпечує більший комфорт захоплення й легкість. Сумісність: його можна комбінувати з іншими ножами arcos modadores з лезами різних розмірів. Легко чистити: рекомендується мити вручну м'якою губкою, щоб продовжити термін експлуатації. Він також придатний для миття в посудомийній машині.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 8 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Зелений |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 8 |
| Довжина ножа | 20 |