




2 033 ₴
Опис:
Лезо цього ножа Сантоку ідеально підходить для приготування м'яса, риби й овочів. Забезпечує ідеальну продуктивність для професіоналів і шанувальників кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Colour-Prof" |
| тип | нож Сантоку |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 30.7 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12,7 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | сірий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Сірий |
| Тип | Японський кухарський ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 30.7 |