

389 ₴
Опис:
Lacor — це практичні кухонні аксесуари, які створені під впливом особливої пристрасті до приготування їжі!
Щодня привносити в процес приготування комфорт, легкість і гарний настрій.
Характеристики:
| матеріал | силікон |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| форма | прямокутна |
| тип | кухонні інструменти |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 20 см |
| ширина | 3 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lacor |
| Тип | Лопатка |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
| Стан | Нове |