

205 ₴
Опис:
Посуд з бамбукового волокна, виготовлена з екологічно чистого матеріалу,володіє природними антибактеріальними властивостями, перешкоджає зростанню і розмноженню бактерій, не вбирає запахи. Незважаючи на легкість, вироби з бамбукового волокна дуже міцні і здатні витримати досить великі навантаження. При виробництві посуду використовуються натуральні барвники. Тарілка красива і зручна. З неї буде приємно їсти, але також подавати різні страви. Бездоганний зовнішній вигляд і життєрадісні кольори дозволяють використовувати ці вироби як вдома, так і при поїздках на дачу або пікнік.
Характеристики:
| матеріал | бамбукове волокно |
| серія | "Левеня" |
| форма | кругла |
| довжина | 14.5 см |
| ширина | 12.5 см |
| висота | 4 см |
| вага | 0.08 кг |
| колір | помаранчевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Тип | Столовий посуд |