
1 161 ₴
Опис:
Ніж Сантоку 18см Fissman "Koch" - це оригінальний японський ніж універсальної форми, завдяки якій його можна використовувати для рубання та різання продуктів. Даний ніж ідеально підходить як для м'ясної продукції, так і для овочів.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 5Cr15MoV |
| матеріал ручки | бакеліт |
| тип | ніж сантоку |
| серія | "Koch" |
| довжина ножа | 32.5 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | 0.25 см |
| висота | 4.5 см |
| довжина ручки | 14.5 см |
| вага | 0.134 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 32.5 |