
866 ₴
Опис:
Ніж Сантоку Fissman "Koch" 13см – якісне, універсальний виріб з зручною і надійною рукояттю з бакеліту.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 5Cr15MoV |
| матеріал ручки | бакеліт |
| тип | ніж сантоку |
| серія | "Koch" |
| довжина ножа | 34 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | 0.25 см |
| висота | 8.5 см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.16 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж сантоку |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 34 |