
758 ₴
Опис:
Fissman "Koch" виготовлений з якісної нержавіючої сталі 5Cr15MoV володіє відмінними антикорозійними властивостями, і здатна тривалий час зберігати заточку. Рукоятка кухонного ножа виконана з переважно застосовуваного матеріалу компанії Fissman – бакеліт.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 5Cr15MoV |
| матеріал ручки | бакеліт |
| тип | ніж універсальний |
| серія | "Koch" |
| довжина ножа | 28 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | 0.35 см |
| висота | 2 см |
| довжина ручки | 13 см |
| вага | 0.142 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж універсальний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 28 |