
807 ₴/набір
Опис:
Купуючи ножі від компанії FissmanВи отримуєте надійного і вірного помічника для роботи на кухні на довгі роки. Ножі Fissman зроблені з особливою ретельністю і любов'ю. Ножі серії "Yumi" мають на лезі кольорове покриття, завдяки якому до ножів не прилипають і не окислюються продукти. Ми впевнені, що зупинивши свій вибір на наших ножах, Ви станете почитателе компанії Fissman. В набір входить овочевий ніж 9см, універсальний ніж 13см, кухарський ніж 20см та акрилова підставка.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь (18/10) |
| серія | "Yumi" |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 18 см |
| ширина | 9 см |
| висота | 34 см |
| ніж кухарський | 20 см |
| ніж універсальний | 13 см |
| ніж овочевий | 9 см |
| матеріал підставки | акрил |
| вага |
0.688 кг
|
| колір | бежевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Тип підставки | Настільна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Дошка для нарізання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обробна дошка | True |
| Матеріал | Пластик |