
6 061 ₴
Опис:
Представлена тут пила для м'яса від Arcos для полотен завдовжки 430 мм, має сталеву раму прямокутного перерізу з ручкою з поліпропілену (РР). Полотно натягується і фіксується за допомогою спеціального гайкового механізму.
Характеристики:
| матеріал | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| тип | пилка для м'яса |
| комплект | 1 шт |
| довжина пилки | 58 см |
| довжина леза | 43 см |
| ширина | см |
| висота | 14 см |
| довжина ручки | 15 см |
| товщина стінки | 6 мм |
| вага | 1.08 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.08 |
| Довжина різального полотна | 430 мм |
| Матеріал ручки | Поліпропілен (РР) |
| Призначення пилки (ножівки) | Для кісток |
| Стан | Нове |
| Тип ручної пили | ножівка |