

280 ₴
Опис:
Тарілка Fissman "Груша" з веселими зображеннями може стати улюбленим посудом вашої дитини. Яскраві кольори неодмінно привернуть увагу малюка і зроблять годування більш захоплюючим. Тарілку можна мити так само, як і решту посуд, що дозволяє легше підтримувати необхідну гігієну.
Характеристики:
| матеріал | бамбукове волокно |
| серія | "Груша" |
| форма | кругла |
| довжина | 19 см |
| ширина | 15 см |
| діаметр | 12 см |
| діаметр дна | 10 см |
| висота | 4 см |
| вага | кг |
| колір | жовтий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Тип | Дитячий посуд |