
136 ₴
Опис:
Тепер приготувати соуси для гарячих страв і закусок, а також креми і пасти для прикраси і змазування випічки ще простіше, адже бутылочкf пропонує зручну об'ємну розмітку для ідеального дотримання кількісного балансу інгредієнтів.
Характеристики:
| матеріал | пластик |
| форма | кругла |
| тип | пляшка для соусу |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 7.3 см |
| висота | 22.5 см |
| обсяг | 500 мл |
| вага | 0.05 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bora Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Об`єм | 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Пляшка |