
1 051 ₴
Опис:
Якщо ви любите готувати в духовці, то напевно знаєте, що страви виходять соковитими, ароматними, дуже смачними та, головне, готові продукти зберігають максимум користі та вітамінів. Деко FoREST — це чудовий подарунок для кожної господині! За допомогою листа, ви зможете приготувати м'ясо або рибу.
Характеристики:
| матеріал | алюміній |
| серія | "Form line" |
| форма | прямокутна |
| тип | форма для випікання |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 53 см |
| ширина | 32.5 см |
| висота | 1 см |
| вага | 0.8 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручки | Немає |
| Тип дна | Гладке |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота бортика | 10 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |