
75 ₴
Опис:
Пляшка для соусу FoREST 720 мл — універсальний сучасний виріб для дому, данини, кафе чи ресторану, який виглядає естетично і декоратично, без потреби.
Характерики:
| матеріал | пластик |
| форма | кругла |
| тип | Пляшка для соусу |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 7 см |
| висота | 21 см |
| висота з кришкою | 25 см |
| об' єм | 720 мл |
| вага | 0,05 кг |
| колір | червоний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Країна виробник | Болгарія |
| Об`єм | 720 л |
| Тип | Пляшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |